Wiadomości

Prominentny polityk PO Sławomir N. na ławie oskarżonych. Poważne zarzuty

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sławomir N., były Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia w rządzie Platformy Obywatelskiej zasiądzie na ławie oskarżonych w sprawie oszustw przy kontraktowaniu i realizacji usług medycznych z zakresu okulistyki w Mazowieckim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia w latach 2012-2014 – czytamy na portalu i.pl.

Jak ustalił portal I.pl, w piątek 23 września przed Sądem Okręgowym w Warszawie rozpocznie się proces oskarżonego Sławomira N. , Adama T., Agnieszki O. oraz Krzysztofa R. Akt oskarżenia w sprawie oszustw przy kontraktowaniu i realizacji usług medycznych z zakresu okulistyki w Mazowieckim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia w latach 2012-2014 Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała 7 grudnia 2020 r.

Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte na skutek zawiadomień o przestępstwie złożonych w 2013 r. przez Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia, Dyrektora Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ oraz pacjentów kliniki. W toku postępowania na ponad 3600 kartach akt sprawy zgromadzono obszerny materiał dowodowy potwierdzający zasadność zarzutów aktu oskarżenia.

/i.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!