Wiadomości

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko żonie Ryszarda Kalisza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza stołeczna prokuratura okręgowa skierowała akt oskarżenia przeciwko Dominice K., która została zatrzymana w lutym br., przy czym okazało się, że po pijanemu prowadziła samochód, którym wiozła jej małoletniego syna.

Dominika K. odebrała syna z przedszkola, po czym pojechała wraz z nim na stację benzynową, aby skorzystać z myjni. Jej zachowanie wzbudziło niepokój pracowników stacji, którzy powiadomili policję, że jest ona prawdopodobnie pijana. Okazało się, że w wydychanym powietrzu miała ona prawie 2,5 promila alkoholu.

– W związku z tym postawiono jej zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo małoletniego syna, wobec którego na podejrzanej ciążył szczególny obowiązek opieki – stwierdziła w rozmowie z TVP Info prokurator Mirosława Chyr.

Dominika K. została oskarżona o prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości i narażenie małoletniego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

/TVP Info, Foto: PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!