Kultura Wiadomości

„Program światowej polityki żydowskiej” ks. dr Stanisława Trzeciaka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

10 marca br. odbędzie się premiera najnowszej książki Wydawnictwa 3DOM pt. „Program światowej polityki żydowskiej”, autorstwa ks. dr Stanisława Trzeciaka. W spotkaniu wezmą udział Grzegorz Barun i Tomasz Gryguć. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mieszczącego się przy ul. Polnej 7a na godzinę 17.00.

Pomimo zakrojonej na szeroką skalę walki z rzekomym antysemityzmem, Wydawnictwo 3DOM postanowiło wydać jedną z najważniejszych książek, która demaskuje poczynania Żydów dążących do dominacji nad innymi narodami, czyli „Program światowej polityki żydowskiej” ks. dr Stanisława Trzeciaka, osoby, która nie bała się głośno mówić prawdy. Mimo że książka po raz pierwszy została wydana w dwudziestoleciu międzywojennym, to nie straciła na aktualności, a dziś, w dobie wojującego antypolonizmu i przyklejania Polakom łatki faszystów i antysemitów, poruszony w niej problem jest chyba jeszcze bardziej palący, niż wówczas.

Jak napisał ks. dr Stanisław Trzeciak we Wstępie do książki nie jest istotne rozpatrywanie tego, czy „Protokoły mędrców Syjonu” są autentyczne, czy jest to też zgrabnie napisany falsyfikat, ponieważ Żydzi całym swoim postępowaniem trzymają się przedstawionego w nim programu, tym samym uwiarygadniając to dzieło. Ksiądz Trzeciak skrupulatnie i z naukowym zacięciem, bez jakichkolwiek uprzedzeń religijnych czy narodowościowych konfrontuje kolejne punkty zawarte w „Protokołach” z rzeczywistym zachowaniem przedstawicieli środowisk żydowskich.

Tym wszystkim, którzy nie boją się myśleć samodzielnie, którzy chcą zrzucić z oczu łuski politycznej poprawności, jaką wpaja się dzieciom już w wieku przedszkolnym, polecamy książkę tego wyjątkowego człowieka, jakim niewątpliwie był ks. Stanisław Trzeciak, pt. „Program światowej polityki żydowskiej”.

Książka dostępna jest w księgarni Wydawnictwa 3DOM.
autor: ks. dr Stanisław Trzeciak
tytuł: „Program światowej polityki żydowskiej. Konspiracja i dekonspiracja”
wydawca: Wydawnictwo 3DOM
format: 148×210 mm
oprawa: miękka
ilość stron: 208

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!