Wiadomości

Program “Otwartym tekstem” znika z anteny

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Program Otwartym tekstem znika z anteny. Chyba trzeba powiedzieć „Do widzenia Republiko” – poinformowała na Twitterze Ewa Stankiewicz, autorka wspomnianego programu, który został zdjęty po tym, jak zapowiedź odcinka o polityce energetycznej oraz kapitulacji Warszawy wobec Brukseli zrobiła furorę w sieci.

– Program Otwartym tekstem znika z anteny. Chyba trzeba powiedzieć „Do widzenia Republiko” – napisała Stankiewicz, udostępniając zdjęcie dłuższego tekstu.

Jak napisała, „wywiad z ministrem Naimskim zdjęty z anteny na krótko przed emisją nigdy nie będzie wyemitowany w Telewizji Republika”.

– I to nie ze względu na energetykę, ale inny, równie bulwersujący wątek, który Łukasz Jankowski poruszył w dzisiejszym wywiadzie Radia WNET w ostatnich dwóch minutach załączonej poniżej jego rozmowy z ministrem. Dziękuję Łukaszu! – czytamy.

Zwróciła także uwagę na „wieloletnie zaniechania odpowiednich organów”, by wpisać jedną z organizacji na „listę podmiotów wysokiego ryzyka w rekomendacjach Raportu podkomisji z badania katastrofy, który powinien być publikowany przez Macierewicza co najmniej 4 lata temu”. – Blisko już 6-letnim medialnym opowieściom o Smoleńsku towarzyszą w badaniu tej zbrodni podstawowe zaniechania działań o wadze prawnej – dodała Ewa Stankiewicz.

Ostrzega również przed „kilkusetkrotnym wzrostem cen energii” w Polsce w razie przyjęcia pakietu „Fit For 55”.

/kontrrewolucja.net/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!