Wiadomości

Próbują zaszczuć nauczycielkę, która zdobyła się na szczerą wypowiedź

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oraz różne lewackie media przypuściły atak na nauczycielkę biologii z IV LO w Kielcach, która ośmieliła się napisać na Facebooku, iż homoseksualizm i biseksualizm nie są niczym normalnym, ale że to rodzaj zaburzenia psychicznego.

Obrzydliwy atak ma ewidentnie na celu zaszczucie nauczycielki, która ośmieliła się wygłosić pogląd, za który najwyraźniej – jak można domniemywać – należałoby ją ukamienować. Ma to też zapewne stanowić przestrogę dla tych wszystkich, którzy mogliby ośmielić się wyrazić w tej kwestii pogląd, który nie wpisuje się w narrację, którą próbuje się nam narzucić.

„Wysłaliśmy pismo do dyrekcji szkoły z prośbą o wyjaśnienie skandalicznego zachowania nauczycielki” – możemy przeczytać w wyjątkowo obrzydliwym wpisie, jaki zamieszczono na facebookowym profilu organizacji, której szef został nieprawomocnie skazany na karę czterech lat bezwzględnego więzienia w procesie dotyczącym m.in. oszustw w prowadzonej przez niego działalności gospodarczej i społeczne.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!