Świat Wiadomości

Proaborcyjna organizacja Planned Parenthood postuluje, aby jedna z księżniczek Disney’a… dokonała aborcji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Promująca aborcję organizacja Planned Parenthood opublikowała na twitterze ohydny wpis mówiący o tym, że „potrzebujemy księżniczki Disney’a, która miała aborcję”. Zanim wpis usunięto, jego autorzy zostali bardzo mocno skrytykowani przez internautów.

Organizacja promująca, ale też przeprowadzająca aborcję, wkroczyła ze swoją propagandą w sferę kultury. Czołowemu producentowi filmów animowanych zasugerowano, że dzieci potrzebują bohaterki z aborcyjną przeszłością.

Po dokonaniu wpisu jego autorzy spotkali się z falą krytyki i postanowili go usunąć, jednak część użytkowników zdążyła skopiować treść tweeta

Oprócz promocji aborcji we wpisie znalazła się promocja transgenderyzmu oraz nielegalnej imigracji. – Potrzebujemy księżniczki, która jest nielegalnym imigrantem. Potrzebujemy księżniczki, która jest transem – czytamy w usuniętym wpisie.

To nie pierwszy raz kiedy organizacje proaborcyjne oraz reklamujące homoseksualizm zwracają się do Disney’a w sprawie pomysłów na nowe postaci filmów.  Nie tak dawno jeden z reżyserów superprodukcji „Kraina Lodu” zapowiedział, że ukazanie Elsy (głównej bohaterki) jako osoby homoseksualnej w sequelu filmu jest prawdopodobne.

Disney w swoich dziełach wykreował dziesiątki bohaterów oddziałujących na miliony dzieci na całym świecie. Znaczna większość z nich promowała postawy godne naśladowania takie jak współczucie, uprzejmość, odwagę, nadzieję i sprawiedliwość. Wplecenie wątków homopropagandy w przyszłych superprodukcjach może okazać się tragiczne w skutkach dla dzieci na całym świecie.

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!