Wiadomości

Prezydentowi Wrocławia puściły nerwy. Swój wpis na facebooku już usunął, ale w przyrodzie nic nie ginie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk ostro odpowiedział na jedno z pytań zamieszczonych na jego profilu na Facebooku. Do internautki napisał, że on i jego brat z nią “potańczą”, bo “nie znosi głupich, tchórzliwych kłamców”.

W poście, który został zamieszczony 14 listopada, na fotografii widać prezydenta w towarzystwie kobiety w długiej balowej sukni. “Jakie stanowisko, funkcje piastuje bratowa prezydenta widoczna na tylu relacjach czy to z imprez oficjalnych, czy z “Sukiennic”? I w jakim trybie została na nie powołana/przyjęta?” – zapytała internautka o pseudonimie Jula Matula.

Odpowiedź Sutryka była bardzo ostra. Wielu internautów pisze, że osoba na tym stanowisku powinna zdecydowanie bardziej ważyć słowa.

“Ty Jula Matula! Jak nabierzesz odwagi wyjść z internetu i ujawnić spod fejka, to zapraszam do ratusza. Wtedy razem z moim bratem z tobą “potańczymy”. A dlaczego? Bo nie znoszę głupich, tchórzliwych kłamców. Więc zapraszam i czekam na jakiś akt odwagi. Siebie pozwalam ruszać, ale rodziny nie wybaczę. Więc czekam…” – czytamy w poście.

Wpis Sutryka został już usunięty, ale w internecie, jak wiadomo, nic nie ginie. Skriny z rozmowy krążą w sieci. “On ma chyba jakieś problemy z panowaniem nad sobą”, “przecież to jest groźba i takie coś wręcz na policji powinno wylądować”, “żenujące” – komentują użytkownicy Wykopu.

/wp.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!