Wiadomości

Premier do ministra Szumowskiego: Łukasz, masz moje pełne wsparcie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Premier Mateusz Morawiecki podziękował ministrowi zdrowia Łukaszowi Szumowskiemu za skuteczną pracę i walkę z epidemią. „Dziś Łukasz jest niejednokrotnie obiektem bezpardonowych ataków także ze strony mediów i musi stawiać temu czoła. Łukasz – masz moje pełne wsparcie!” – napisał na facebooku premier Morawiecki.

Premier we wpisie na Facebooku podkreślił, że ostatnie tygodnie dostarczają wielu zmartwień, ale też wielu okazji, by okazać swoją wdzięczność wszystkim tym, którzy każdego dnia nie szczędzą wysiłków w walce z koronawirusem.

Po raz kolejny szef rządu przypomniał o obchodzonym we wtorek Międzynarodowym Dniu Pielęgniarek i Położnych. Premier podziękował pielęgniarkom za wielką pracę i poświęcenie.

“Wielokrotnie dziękowałem pracownikom służby zdrowia, a dzisiaj chciałbym podziękować jeszcze jednej osobie – ministrowi zdrowia Łukaszowi Szumowskiemu. Łukaszu! Dziękuję za Twoją wspaniałą i skuteczną pracę, za znakomity nadzór nad Ministerstwem Zdrowia, za walkę z epidemią!” – podkreślił Morawiecki.

Premier napisał, że obecnie minister Szumowski “jest niejednokrotnie obiektem bezpardonowych ataków także ze strony mediów i musi stawiać temu czoła”. “Łukasz – masz moje pełne wsparcie!” – zapewnił premier.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!