Wiadomości

Posypią się pozwy w związku z ujawnieniem kulisów działania “Soku z Buraka”?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Portal TVP Info ujawnił dziś zapisy rozmów mecenasa Romana Giertycha z twórcą hejterskiej strony „Sok z Buraka”. Na efekty nie trzeba było długo czekać – wygląda na to, że w ślad za tym ruszy lawina pozwów.

Odnosząc się do doniesień serwisu TVP Info, dziennikarka Magdalena Ogórek zapowiedziała pozew wobec twórcy hejterskiej strony. Chodzi o grafikę na której redaktorzy strony przypisali Ogórek słowa na temat księży- pedofilów, których nie wypowiedziała.

– Mariuszu Kozak-Zagozdo, dostaniesz ode mnie pozew – zapowiedziała dziennikarka w TVP Info.

– Właśnie się przyznałeś, właśnie pojawiły się taśmy na portalu tvp.info, i ten cytat, który dwa lata temu zmyśliłeś i twierdziłeś, że to są moje słowa… Ja po nim przez prawie miesiąc otrzymywałam życzenia śmierci. Sam przyznałeś w tych wypowiedziach, że te wypowiedzi trafiają do ponad 3,5 mln użytkowniku, spotkamy się w sądzie – mówiła Ogórek.

– Marzę, żeby w mediach internetowych tropiono z pełną bezwzględnością ludzi, którzy zmyślają cytaty i wkładają je w usta komuś innemu. Kiedy ktoś ma duży zasięg zaczyna się spirala; dostajesz życzenia śmierci – dodała.

Czytaj też:

Roman Giertych wydawał polecenia, co ma ukazać się na stronie „Sok z Buraka”

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!