Wiadomości

Postępowy Europejczyk odpowiada postępowej Europejce: „Głupia p***o”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Postępowy raper Mata, syn równie postępowego nowoczesnego Europejczyka, co to brzydzi się polskim ciemnogrodem, Marcina Matczaka, opublikował w mediach społecznościowych nowy utwór. W kawałku pt. „MC” młody raper komentuje swój udział w reklamie jednej z sieci fast foodów.

Postępowego Europejczyka skrytykowała jednak postępowa Europejka, która najwyraźniej uznała, że nie jest on dość postępowy. Efektem tego był filmik, który pojawił się w mediach społecznościowych: „Maja Staśko wyrzuca zestaw Maty”. Celebrytka spróbowała tylko… frytek, bo na zjedzenie cheeseburgera czy wypicie matcha latte nie pozwala jej postępowa religia, tzn. weganizm.

Mata skomentował to w swoim najnowszym kawałku w typowy dla postępowych Europejczyków sposób. Co prawda nie padło wylansowane przez postępowe aktywistki Strajku Kobiet słowo, ale i tak było postępowo…

„Czasem 16 godzin dziennie siedzę w studiu, no a czasem na kanapie, ale wstaję po południu i nie tyram na etacie, dlatego szanuję pracę, ty wylewasz Matcha Latte, głupia p***o” – słyszymy w utworze „MC”.

/wk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!