Polska Wiadomości

Posłowie przeprowadzili kontrolę w warszawskim ratuszu. Okazało się, że urzędnicy są szkoleni przez lewacką organizację, która uważa polską flagę za symbol faszystowski

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal medianarodowe.pl dziś w południe posłowie Winnicki, Rzymkowski i Józwiak weszli do warszawskiego ratusza, aby skontrolować decyzję o rozwiązaniu Marsz Powstania Warszawskiego.

Jak informowaliśmy wcześniej delegacja posłów na czele z Robertem Winnickim, weszła do warszawskiego ratusza celem przeprowadzenia kontroli w Biurze Zarządzania Kryzysowego, gdzie dyrektorem jest Ewa Gawor, która jak odkrył prof. Cenckiewicz w latach ’80 pracowała w MSW Czesława Kiszczaka.

Zanim jednak posłowie weszli do biur i gabinetów zostali przetrzymani przez ochronę i sekretarkę, którzy uniemożliwiali dokonanie kontroli poselskiej. Posłowie wezwali policję, a ta podjęła interwencję. Mimo, że urzędnicy działali na zwłokę i opóźniali kontrolę, nie udało im się przed nią uchylić.

Po trwającej ponad godzinę kontroli posłowie wyszli z budynku i zorganizowali krótka konferencję. Robert Winnicki mówił:

-Radykalna, anarchistyczna lewica szkoli urzędników jak walczyć z patriotycznymi wydarzeniami. To wynik naszej kontroli, ale ona nie jest jeszcze zakończona. Wiele informacji jest rozproszonych po kilku działach. Chcemy dowiedzieć się, kto finansował te lewackie szkolenia.

Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15 tak skomentował przeprowadzona kontrolę:

-Po przejrzeniu dokumentów na bazie których opierali się urzędnicy możemy stwierdzić, że flaga biało-czerwona to symbol faszystowski. To jakaś aberracja.

Jak dowiedzieli się posłowie szkolenie z zakresu “symboli zakazanych” przeprowadził skrajnie lewicowy Instytut Bezpieczeństwa Społecznego, którego prezesem jest Jacek Purski. Kim jest Jacek Purski? To działacz Stowarzyszenia “Nigdy Więcej” i człowiek odpowiedzialny za burdy na Marszu Niepodległości w 2012 roku. To nie kto inny, ale Purski organizował wyjazdy dla niemieckiej Antify.

A więc wyszło szydło z worka. Potwierdziło się to o czym od dawna mówili już wszyscy. Działania ratusza są umotywowane lewacką ideologią wymierzoną w środowiska patriotyczne.

Źródło: medianarodowe.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!