Polska Wiadomości

Posłanka Monika Rosa z Nowoczesnej wprost stwierdziła, że LGBT to ideologia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy wyczytac na portalu nczas.com teza, że LGBT to ideologia jest negowana w oficjalnej dyskusji przez środowiska lewackie. Zarzucają prawicy, że to manipulacja, kłamstwo i wszystko, co najgorsze. Tymczasem Monika Rosa z Nowoczesnej podczas obrad Parlamentarnego Zespołu ds. Równouprawnienia Społeczności LGBT+ przyznała, że ideologia LGBT istnieje.

– To będzie bardzo trudna kadencja Sejmu, także dla tego zespołu. Natomiast to, że powstał, jest dużym sukcesem. I dziękuję za tę inicjatywę – powiedziała Monika Rosa.

– Myślę, że ciężko będzie spodziewać się ogromnych sukcesów dotyczących legislatywy i projektów ustaw. Natomiast to, co stawiamy sobie za cel, to jest zbudowanie społecznego poparcia, żeby za kilka lat rzeczy, o których teraz rozmawiamy były oczywiste dla większości społeczeństwa – dodała poseł Nowoczesnej.

– Dlatego nie tylko praca w Sejmie i zapraszanie gości. Bardzo ważne będzie to, byśmy mogli do was jeździć w miejscowościach, w których jesteście. Czy to w sytuacjach, kiedy są zgłaszane uchwały dotyczące ideologii LGBT czy to podczas marszu równości czy jeśli po prostu będziecie chcieli takie spotkanie zorganizować. Myślę, że członkowie i członkinie zespołu będą do tego gotowe – zapowiedziała.

Dziękujemy za szczerość.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!