Wiadomości

Poseł Żukowska będzie domagała się nazwisk żołnierzy strzegących polsko-białoruskiej granicy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Poseł Anna Maria Żukowska z Lewicy reprezentuje wyjątkowo niski poziom intelektualny i moralny. To ona wszak upierała się kilka miesięcy temu, iż „zdarzają się sytuacje, kiedy biologiczny mężczyzna rodzi dziecko”. O tym, że nie było to przejęzyczenie, świadczy późniejsza rozmowa z red. Robertem Mazurkiem na antenie RMF, który postanowił powrócić do tej kwestii:

Żukowska tłumaczy, jak to jest z rodzeniem dzieci przez mężczyzn

I oto znów na swoje nieszczęście postanowiła zaistnieć… We wtorek Mariusz Błaszczak poinformował w mediach społecznościowych, że przyznał nagrody żołnierzom patrolującym granicę z Białorusią. Zukowska zapowiedział a związku z tym, że będzie domagała się ujawnienia nazwisk żołnierzy, którzy otrzymali nagrodę od szefa MON. O swoim żądaniu poinformowała w mediach społecznościowych.

“Już dziś informuję, że w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej będę się domagała podania nazwisk żołnierzy oraz nazwy jednostki w której służą ci nagrodzeni in spe. No bo skoro nagrodzeni, to przecież @MON_GOV_PL nie będzie się tych dzielnych husarzy wstydzić, prawda?” – napisała na twitterze, kompromitując się po raz kolejny posłanka Lewicy.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!