Polska Wiadomości

Poseł Grzegorz Braun stwierdził, że Polska nie znajduje się już pod żydowskim zarządem powierniczym tylko…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal dzienniknarodowy.pl poseł Grzegorz Braun oficjalnie ogłosił dzisiaj w Sejmie, że kondominium nie jest już wyłącznie pod żydowskim zarządem powierniczym, ale żydowsko-amerykańskim.

Jak dobrze pamiętamy, przed kilku laty nazwał obecną Polskę mianem kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym.

Wcześniej poseł Konfederacji krytykował kolejne ograniczenia nakładane przez rząd.

– Jaką agendę wy właściwie tutaj realizujecie? Każdy dzień, każdy tydzień ujawnia ten rozdźwięk między celami deklarowanymi, a celami, które realnie osiągacie. Będziecie teraz zwalczać bohatersko skutki katastrofy, psychozy, którą sami nakręcacie. I nie rezygnujecie z tego, nie odpuszczacie – mówił. – Za parawanem, za zasłoną dymną, pod pretekstem walki z wirusem budujecie tutaj już nie zręby, tylko wyższe piętra systemu totalnej inwigilacji i to tak kuchennymi drzwiami – nie przez ministerstwo bezpieki, nie przez ministerstwo obrony, tylko ministerstwo cyfryzacji proponuje wszystkim Polakom taką aplikację – ściągnij sobie Polaku, rodaku, obywatelu na własnego smartfona, takiego elektronicznego pastucha dla grzecznych obywateli. Co wy tu robicie, czy wy sami wiecie co to jest za agenda? O może starsi i mądrzejsi objawiają wam z dnia na dzień, co to jest za scenariusz, w którego odgrywanie się sami zaangażowaliście? (…) zamykać kościoły, zamykać lasy? Co wy tam knujecie w tych lasach, kto tam ma lądować w tej puszczy, że Polacy nie mogą wyjść na spacer, przewietrzyć się przy pięknym wiosennym słoneczku?

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!