demokracja
Polska Wiadomości

Poseł Cymański “zmienia pozycje strzeleckie” – przechodzi do PiS [NASZ KOMENTARZ]

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
– Nie zmieniam frontu, zmieniam pozycje strzeleckie – tak poseł Tadeusz Cymański komentuje swoją decyzję o odejściu z “Suwerennej Polski” Zbigniewa Ziobry. Polityk twierdzi jednocześnie, że chce dołączyć do Prawa i Sprawiedliwości.

Tadeusz Cymański znany jest z wrażliwości społecznej i zdaje sobie sprawę, że jeśli nie odwrócimy tych decyzji, które pan premier podjął na szczycie w Brukseli w grudniu 2020 roku, to będzie to oznaczało pogorszenie sytuacji życiowej milionów Polaków oraz ubóstwa setek tysięcy Polaków. Rozumiem, że to jest temat, który nie daje spać Tadeuszowi Cymańskiemu, a nie kwestie partykularne, związane ze znalezieniem się na takiej a nie innej liście wyborczej – skomentował odejście kolegi szef ‘Suwerennej Polski”, Zbigniew Ziobro.

NASZ KOMENTARZ: Słowa Ziobry to klasyczne lanie wody, zawoalowany atak na byłego kolegę partyjnego. Co do Cymańskiego, mamy tu oczywiście do czynienia z typowymi, dyzmokratycznymi roszadami na stołkach pomiędzy parią matką i partią córką, w związku ze zbliżającymi się, wyborami. Miejsc przy korycie nigdy nie jest tyle, ile ryjów chcących się do niego dorwać. Przewidujemy więcej tego typu desantów do partii matki (PiS). Co do pozycji “strzeleckich” – nie miejmy złudzeń – ci ludzie może i zmieniają pozycje, ale zawsze “strzelają” do Polaków.

Polecamy na bieżąco śledzić nasz portal, gdyż zachowujemy szczególną czujność w związku z tego typu roszadami. Idą wybory, będzie coraz weselej.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!