Polska Świat Wiadomości

Polska strona Amazona okazuje się być niepoprawna politycznie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com Amazon uruchomił polską wersję strony. Może się spodziewać, że w tych szalonych czasach oprawa graficzna adresu internetowego wzbudzi spore zamieszanie. Jak na 2021 rok, jest ona bardzo niepoprawna politycznie.

Amazon, czyli gigant sprzedaży internetowej założony w 1994 roku przez znienawidzonego przez lewicę Jeffa Bezosa, uruchomił właśnie polską wersję swojej strony. Zapowiedziano, że zadebiutuje ona na początku marca i tak właśnie się stało.

Lewica zapewne już niedługo zacznie lamentować, a powodem płaczu nie będzie tylko fakt, że firma znienawidzonego przez socjalistów miliardera rozpycha się łokciami na polskim rynku.

Oprawa graficzna również może wzbudzić spore zamieszanie.

Wchodząc na stronę zobaczymy bowiem symboliczne pomniki lub miejsca w Polsce, które są rozpoznawalne za granicą.

No i wymieniając od lewej mamy tak: statek (prawdopodobnie gdyński „Dar Młodzieży), wieżowce, gdański pomnik Neptuna, warszawską Syrenkę, krakowskiego Lajkonika z polską flagą w dłoni i… Giewont z krzyżem.

W normalnych czasach oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego. W końcu na Giewoncie jest krzyż.

Obecnie jednak symbol polskich gór jest wymazywany z różnych kampanii reklamowych, zdjęć etc. Można więc się spodziewać, że lewica podniesie lament, że nie będzie kupować nic ze strony, na której są symbole chrześcijańskie.

Zobaczymy jak długo się będą trzymać…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!