Polska Świat Wiadomości

Polka została wybrana Miss Świata 2021

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal tvp.info reprezentująca Polskę Karolina Bielawska podczas finału w Puerto Rico została wybrana Miss Świata 2021. To druga Polka w historii, która sięga koronę najpiękniejszej kobiety. 23-latka pochodzi z Łodzi, jest studentką, pracuje jako modelka.

Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin zachęca do wstąpienia w policyjne szeregi. Piękna 22-latka „zamieniła” koronę na mundur, by wspólnie ze śląską…

Karolina Bielawska została Miss World 2021. Polka zachwyciła światowe jury 70. edycji najsłynniejszego konkursu piękności. Wyróżniła się urodą, ale dała się też poznać jako inteligentna, pełna pasji kobieta.

W finale konkursu Bielawska pokonała reprezentantkę Wybrzeża Kości Słoniowej Olivię Yace i Stanów Zjednoczonych Shree Saini.

„Chciałabym podziękować wam wszystkim za ogromne wsparcie podczas tej pięknej podróży! Jestem niezmiernie wdzięczna za wszelką życzliwość, miłość i pomoc, którą otrzymałam. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby reprezentować Polskę tak dumnie, jak tylko potrafię” – napisała na Instagramie.

Karolina jest studentką, pracuje jako modelka. Ma nadzieję zostać prezenterką telewizyjną i mówcą motywacyjnym.

Jej największą pasją są podróże. Lubi pływać i nurkować. Karolina jest także wielbicielką wolontariatu i nieustannie wspiera bezdomnych – opisano Polkę na stronach Miss World.

Co wy na to?

Źródło: tvp.info

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!