Wiadomości

Polityczna poprawność sprzyja gwałtom – to dzięki niej gangi muzułmańskich gwałcicieli mogły bezkarnie działać

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Za sprawą raportu Alexis Jay światło dzienne ujrzał niepublikowany raport Home Office z 2002 r., w w którym szczegółowo opisano zakres wykorzystywania seksualnego dzieci, a który został wówczas w dużej mierze zignorowany, zwracając uwagę na działalność gangu z Rotherham, donosi The Independent.

Niezależne badanie ujawnia „rażące błędy” policji. Okazuje się bowiem, że w latach 1997-2013 odnotowano przypadki wykorzystywania seksualnego ponad 1500 dziewcząt i młodych kobiet. Przez ponad dekadę nie prowadzono jednak w tej sprawie poważniejszego śledztwa, a dopiero gdy Times ujawnił, jak wielka jest skala tego zjawiska, wybuchł skandal, który spowodował, że się nią zajęto.

Raport wskazuje, że to obawy, by nie paść ofiarą oskarżeń o rasizm, sprawiły, że tematu nie ruszano, co w efekcie spowodowało cierpienie wielu dziewcząt, które padły ofiarą gangów podrywaczy.

Jedna z ofiar gangu z Rotherham, opowiadała o religijnym ekstremizmie, który inspirował jej prześladowców. Była ona torturowana i zgwałcona ponad 100 razy, przy czym gdy ją bito, była nazywana „białym żużlem” i „białą k ***”.

Opisując powód, dla którego białe i niemuzułmańskie dziewczyny są celem głównie muzułmańskich gangów, przywołała ona następujące opinie:

„Muzułmańskie dziewczęta są dobre i czyste, ponieważ ubierają się skromnie, okrywają się do kostek i nadgarstków i zakrywają obszar krocza. Pozostają dziewicami do ślubu. To są nasze dziewczyny”

„Białe dziewczyny i niemuzułmańskie dziewczyny są złe, ponieważ ubierają się jak żużle. Pokazują swoje ciała (pokazując lukę pomiędzy swoimi udami wskazują, że o to proszą) i dlatego są niemoralne. Białe dziewczyny śpią z setkami mężczyzn. Są innymi dziewczynami. Są bezwartościowe i zasługują na to, by zostać zgwałconymi przez gang.”

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!