Wiadomości

Policjanci dopadli gangstera skazanego na dożywocie za zabójstwo sześciu osób

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kryminalni z Bielan wspólnie z policjantami Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji Policji w Warszawie zatrzymali mężczyznę skazanego w czerwcu na dożywocie za zabójstwo sześciu osób. Gangster „Chulio” ukrywał się na posesji w okolicach Przysuchy. Z ustaleń portalu tvp.info wynika, że „Chulio” szykował się do wyjazdu do Hiszpanii. W zatrzymaniu udział brali również funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie.

Kryminalni z komendy na Bielanach z policjantami z Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji na polecenie Sądu Okręgowego dla Warszawy Pragi zatrzymali 44-letniego mężczyznę, poszukiwanego w związku z zabójstwem dokonanym z broni palnej oraz nielegalnym posiadaniem broni. Popełniona w przeszłości zbrodnia dotyczyła porachunków grup przestępczych.

– Wiele wskazuje na to, że „Chulio” zaczął się przygotowywać do zniknięcia. Przed czerwcowym wyrokiem przestał korzystać z telefonu i zerwał kontakt ze znajomymi i bliskimi. Z informacji operacyjnych wynika, że Daniel E. zamierzał uciec do Hiszpanii. Od kilku lat to ulubione miejsce działania wielu polskich gangsterów – stwierdził w rozmowie z TVP Info oficer KSP.

Więcej:
https://www.tvp.info/43410638/policjanci-dopadli-gangstera-skazanego-na-dozywocie-chulio-domniemany-kiler-mafii-nie-zdazyl-uciec-do-hiszpanii

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!