Wiadomości

Policja udostępniła nowe nagranie z podpalenia budynku sanepidu w Zamościu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policja opublikowała nowe nagranie z monitoringu pokazujące sprawcę w momencie podpalenia budynku zamojskiego sanepidu. Dodano, że pod numerem telefonu 575-688-507 przez całą dobę można przekazywać informację na temat mężczyzny. Dla osoby, która przyczyni się do ustalenia podpalacza Minister Zdrowia przeznaczył nagrodę w wysokości 10 tysięcy zł. Informację można przekazać anonimowo!

Nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy podpalenia mobilnego punktu szczepień i budynku zamojskiego sanepidu intensywnie pracuje specjalna grupa śledcza. Policjanci weryfikują każdą informację, która mogłaby przyczynić się do ustalenia danych osoby zarejestrowanej przez kamery monitoringu.

Dla osób, które rozpoznają zarejestrowanego na publikowanym monitoringu mężczyznę lub też posiadają istotną wiedzę na temat przestępstwa uruchomiono specjalną całodobową linię telefoniczną. Informacje policjantom można przekazać dzwoniąc na numer 575 688 507. Rozmówca może pozostać anonimowy. Dla osoby, która przyczyni się do ustalenia sprawcy przestępstwa Minister Zdrowia Pan Adam Niedzielski przewidział nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Publikujemy nowe nagranie z monitoringu w momencie podpalenia budynku zamojskiego sanepidu. Przypominamy, że do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Zamościu.

/Policja Lubelska/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!