Wiadomości

Policja prosi o pomoc: “Prezentował 13-latce wykonanie czynności seksualnej w celu swojego zaspokojenia”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach poszukują mężczyznę, który 26 lipca 2019 w miejscowości Drzewicz gm. Chojnice prezentował małoletniej 13-latce jadącej rowerem wykonanie czynności seksualnej w celu swojego zaspokojenia. Policjanci sporządzili portret pamięciowy sprawcy przestępstwa.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach, prowadzą pod nadzorem chojnickiej prokuratury czynności w sprawie prezentowania osobie małoletniej poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej w celu swojego zaspokojenia seksualnego do którego doszło w dniu 26.07.2019 roku około godziny 11:00 na wylocie z Drzewicza w kierunku miejscowości Swornegacie, gdzie mężczyzna stał przy ciemnym pojeździe przeznaczonym do przewozu kajaków. Policjanci sporządzili portret pamięciowy sprawcy przestępstwa.

Rysopis mężczyzny:

– wiek około 40 lat
– wzrost około 180 cm
– średnia dobrze zbudowana sylwetka ciała
– włosy ciemne, krótkie zaczesane do tyłu siwiejące po bokach
– cera śniada, usta wąskie, charakterystyczna bruzda w brodzie
– ubrany był w koszulkę koloru granatowego z białym wzorkiem oraz miał założone okulary przeciwsłoneczne

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami Komend Powiatowej Policji w Chojnicach pod numerem telefonu 52-395-61-64, 52-395 62 22. Informację można również przekazać w najbliższej jednostce Policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

/chojnice.policja.gov.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!