Wiadomości

Policja poszukuje mężczyzny, który zaatakował 13-latkę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie sprowadzenia do samochodu małoletniej wbrew jej woli. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia lub rozpoznają sprawcę na prezentowanym portrecie pamięciowym.

Do zdarzenia doszło w dniu 04 maja 2019r. około godz. 20.30 na przystanku autobusowym w kierunku na Tychy, przy ul. Oświęcimskiej w rejonie osiedla Homera. Postępowanie, które prowadzą tyscy policjanci, dotyczy zatrzymania 13-latki przez kierującego samochodem marki Seat Leon. Mężczyzna miał wbrew woli osoby powołanej do opieki lub nadzoru i wbrew samej małoletniej „zaciągnąć” ją siłą do samochodu. Dziewczynie udało się uciec, a policjanci w toku postępowania na podstawie słownego opisu pokrzywdzonej sporządzili portret pamięciowy sprawcy oraz ustalili jego rysopis.

Wiek z wyglądu około 28-33 lat, wzrost ok. 185cm, sylwetka szczupła, twarz owalna, brwi brunatne krzaczaste, szerokie, oczy prawdopodobnie piwne, duże, średnie rozstawienie, średnie osadzenie, nos średniej długości i średniej szerokości, grzbiet nosa prawdopodobnie prosty, usta średniej długości i średniej grubości, broda średnia owalna, posiadał cechy charakterystyczne w postaci piegów w okolicy czołowej i policzkowej twarzy, znamię barwnikowe koloru ciemnobrązowego okolicy prawej dolnej powieki oczu, ubrany w bluzę z kapturem koloru ciemnoszarego, spodnie dresowe koloru szarego. Sprawca poruszał się samochodem marki Seat Leon koloru ciemnego z przyciemnionymi z tyłu szybami, oddalił się w kierunku Bierunia.

W tej sprawie policja prosi o kontakt osobisty, listowny lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach Al. Bielska 46. Informację proszę przekazywać na adres e-mail: [email protected] lub nr tel. 32 325 62 80, 997.

/tychy.slaska.policja.gov.pl//

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!