Wiadomości

Policja otrzymała zgłoszenie o niedźwiedziu na drodze; okazało się, że to…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policja w Grójcu (Mazowieckie) otrzymała informację, że na krajowej pięćdziesiątce leży niedźwiedź. Mundurowi, którzy udali się na miejsce, znaleźli leżącego na jezdni pluszowego misia. Teraz policjanci szukają właściciela zabawki, który być może tęskni za zgubionym pluszakiem.

Rzeczniczka grójeckiej policji nadkom. Agnieszka Wójcik poinformowała w piątek, że jedno z ostatnich zgłoszeń, jakie otrzymał z Centrum Powiadamiania Ratunkowego oficer dyżurny brzmiało: „Na pasie w kierunku Mszczonowa leży duże zwierzę. Według zgłaszającego prawdopodobnie niedźwiedź”.

Zwierzę miało leżeć w nocy na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Witalówka i zagrażać bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

„Policjanci jadący na miejsce zastanawiali się, czy na terenie powiatu grójeckiego kiedykolwiek przebywały niedźwiedzie, ale zgłoszenie potraktowali poważnie” – przekazała rzeczniczka.

Jak się okazało, mundurowi zastali na miejscu dużego pluszowego misia, który leżał na jezdni.

„Pluszak był trochę uszkodzony, ale metka przy uchu świadczyła o tym, że zabawka jest nowa” – dodała nadkomisarz.

Policjanci zabrali miśka do komendy, gdzie policjantka zajmująca się problematyką nieletnich naprawiła rozerwane futerko. Teraz policjanci z Grójca szukają właściciela bądź właścicielki zguby.

/Radio Maryja/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!