Wiadomości

Pod Olsztynem pobili się Hindusi – dwie osoby nie żyją

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dwie osoby zmarły od ciosów noża, a jedna została ranna podczas awantury, do której doszło w niedzielę między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego w gminie Olsztynek. Zarówno napastnik, jak i ofiary ataku, to obcokrajowcy – podała warmińsko-mazurska policja. Lokalne media informują, że byli to Hindusi.

– Podczas tej szarpaniny jeden z mężczyzn ranił trzy osoby. Niestety dwie osoby na skutek poniesionych obrażeń zmarły – powiedziała w rozmowie z portalem olsztyn.wm.pl Izabela Kołpakowska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Według ustaleń dziennikarzy portalu olsztyn.wm.pl jedna z ofiar miała 38 lat, a główny napastnik 28. Pozostali zatrzymani mężczyźni byli w wielu od 29 do 43 lat.

Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zdarzenia natychmiast obezwładnili i zatrzymali cztery osoby. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Według nieoficjalnych informacji w ośrodku odbywała się firmowa impreza. Brali w niej udział pracujący w Polsce Hindusi. To między nimi miało dojść do bójki, a w efekcie do śmierci dwóch mężczyzn.

– Wszyscy uczestnicy tego zajścia, to obcokrajowcy. Potwierdzam, że byli to goście gospodarstwa agroturystycznego i to była ich impreza – powiedziała Izabela Kołpakowska.

/olsztyn.wm.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!