Wiadomości

Pod Kijowem doszło do strzelaniny z udziałem blisko stu osób /film/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Rano w mieście Browary w obwodzie kijowskim doszło do strzelaniny z udziałem około stu osób zajmujących się przewozami pasażerskimi, 10 osób zostało zatrzymanych – informuje portal unian.ua.

„Najpierw doszło do incydentu między biznesmenami zajmującymi się przewozami pasażerskimi. W strzelaninie wzięło udział około 100 osób. Minutę po otrzymaniu zgłoszenia przez policję przybyli funkcjonariusze organów ścigania. Zatrzymali 10 osób z bronią” – powiedziała Witalija Grocholska, rzeczniczka policji obwodu kijowskiego.

O godzinie 7.00 rano kilkadziesiąt osób zaatakowało parking autobusowy na ulicy Olimpijskiej. Podobno od dawna trwała wojna między kilkoma przewoźnikami w mieście. Dzień wcześniej przedstawiciele jednego z nich „uporczywie” prosili ludzi jadących z Browar do Kijowa, aby wsiedli do ich busów i nie wsiadali do przejeżdżających samochodów.

Przed przybyciem policji młodzi ludzie biorący udział w strzelaninie rozbiegli się do okolicznych domów. Do sieci trafił film z tego wydarzenia:

/unian.ua/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!