Polska Wiadomości

Pod Częstochową zamordowano 3-osobową rodzinę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy przeczytać na portalu polsatnews.pl w miejscowości Borowce pod Częstochową (woj. śląskie) doszło do rodzinnej tragedii. Nie żyją trzy osoby: małżeństwo oraz ich nastoletni syn. Według nieoficjalnych informacji, mieli oni rany postrzałowe. Policja poszukuje 52-latka podejrzanego o zabójstwo. Opublikowała jego wizerunek.

Jak poinformował polsatnews.pl mł. asp. Kamil Sowiński z częstochowskiej policji ok. godz. 1 w nocy policja otrzymała zgłoszenie o awanturze domowej. Przybyli na miejsce policjanci ujawnili trzy ciała: 44-letniego mężczyzny, jego 44-letniej żony i ich 17-letniego syna.  

Według nieoficjalny informacji RMF FM wszyscy mieli rany postrzałowe, a prawdopodobny zabójca odjechał z miejsca zdarzenia. Mł. asp. Kamil Sowiński nie skomentował tych informacji.

Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Policja w Częstochowie poszukuje Jacka Jaworka, 52-letniego mieszkańca Częstochowy, podejrzanego o zabójstwo trzech osób.

“Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.” – apelują policjanci.

Źródło: polsatnews.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!