Wiadomości

Płk Pietrzak: „Oto z jaką lekkością dziennikarze »Gazety Wyborczej« kłamią i manipulują odbiorcami”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Oto z jaką lekkością dziennikarze »Gazety Wyborczej« kłamią i manipulują odbiorcami” – napisał na Twitterze rzecznik WOT płk Marek Pietrzak. Przedstawiciel Terytorialsów pokazał zrzuty ekranu wskazujące, że pracownicy Agory po 20 godzinach zmienili treść tekstu, w którym zarzucali żołnierzom traktowanie imigrantów „jak bydło”. Część artykułu zniknęła. Edycji miały także ulec posty umieszczane przez „Wyborczą” w mediach społecznościowych.

„Oto cała prawda i rzetelność »Gazety Wyborczej«. Rozmówca, na którego w kłamliwym artykule powoływała się red. Klimowicz, zaprzeczył, jakoby użył takich słów” – pisze w sieci płk Marek Pietrzak. Rzecznik Terytorialsów dodaje, że redakcja po 20 godzinach zmieniła treść artykułu.

Żołnierz pokazuje zrzuty ekranu wskazujące, że z tekstu lewicowego dziennika zniknęły fragmenty o tym, jakoby przedstawiciele WOT traktowali cudzoziemców „jak bydło” i kazali im klęczeć przy drodze”.

„Oto z jaką lekkością dziennikarze »Gazety Wyborczej« kłamią i manipulują odbiorcami” – napisał Pietrzak. Dodał, że korekcie uległy także treści wpisów „Wyborczej” na Facebooku.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!