Wiadomości

PKN Orlen przedłuża rabat na paliwa. Kto będzie mógł skorzystać?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Koncern PKN Orlen zdecydował o przedłużeniu do 15 września tego roku obowiązującego w lipcu i sierpniu letniego rabatu cen na paliwa. Promocja gwarantuje użytkownikom programu lojalnościowego PKN Orlen VITAY rabat na paliwa w wysokości 30 groszy na litrze.

“Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wakacyjnej promocji PKN Orlen o kolejne dwa tygodnie. Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr” –napisał w środę na portalu społecznościowym Twitter prezes polskiego koncernu paliwowo-energetycznego Daniel Obajtek.

Z letniej promocji mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu VITAY. Każdy uczestnik promocji mógł otrzymać 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Na dodatkową zniżkę mogli liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny, którzy otrzymywali rabat wyższy o 10 groszy.

Przypomnijmy, że grupa PKN Orlen zarządza sześcioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie, prowadzi też działalność wydobywczą w Polsce i w Kanadzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 131,5 mld złotych w 2021 roku. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) od 1999 roku.

Nie tylko PKN Orlen wprowadziło rabat na paliwa. Firma BP zaproponowała na początku lipca br. zniżki dla tych, którzy mają karty Payback. Najwyższy rabat miał wynieść 30 groszy na litrze. Był dostępny z zarejestrowaną kartą Payback dla tych, którzy tankują benzynę bądź olej napędowy. Wysokość promocji nie była zaskoczeniem, bo identyczny rabat obowiązywał przez okres letni na stacjach PKN Orlen oraz Lotosu. BP Polska wprowadziła także rabat w wysokości 10 groszy na litrze dla klientów z niezarejestrowaną kartą Payback oraz dla tankujących LPG.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!