Wiadomości

Piwo zaszkodziło Mentzenowi? Jeden z liderów Konfederacji był wyraźnie niedysponowany

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sławomir Mentzen, współprzewodniczący Konfederacji rozpoczął swój objazd po Polsce pod hasłem “Piwo z Mentzenem”. Plan tej kampanii wygląda niczym rozpiska trasy koncertowej – pisze portal fakt.pl.

26 maja w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie pod tym hasłem. Jak widać na zdjęciach ze spotkania, “zabawa” była przednia i za kołnierz na pewno tam nie wylewano. Mentzen pijąc, promował siebie, a przy okazji piwo, które produkuje. Niestety, po spotkaniu w sieci ukazał się film z “mocno wczorajszym” liderem Konfederacji.

Jak zauważa fakt.pl, patrząc na zdjęcia z warszawskiego spotkania z 26 maja, można być pewnym, że piwa faktycznie tam nie brakowało. Oczywiście Mentzen podczas takich spotkań piecze dwie pieczenie na jednym ogniu, bo poza promocją siebie i Konfederacji, reklamuje też piwo ze swojego browaru.

Widać, że współprzewodniczący Konfederacji na oczach zgromadzonych pił piwo i w takiej otoczce pozował do zdjęć. Niestety, po spotkaniu w sieci ukazał się film z “mocno wczorajszym” liderem Konfederacji. Nie jest jednak pewne, czy film nagrano tuż po warszawskim “Piwie z Mentzenem”, czy przy innej okazji. Na nagraniu widać jednak polityka mocno chwiejącego się na nogach.

/fakt.pl, twitter/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!