Wiadomości

Piotr Gliński przerwał Poranną rozmowę w RMF FM i wyszedł ze studia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Gościem Roberta Mazurka w Porannej rozmowie w RMF FM był dziś Piotr Gliński. Szef resortu kultury wyszedł ze studia w trakcie internetowej części wywiadu. “Nie będziemy o tym rozmawiali” – stwierdził po jednym z pytań.

Robert Mazurek zapytał Piotra Glińskiego o pieniądze dla Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. 

– Nie odpowiem na to pytanie. Mówiłem panu także przed rozmową tutaj… Nie będę mówił o sprawach Gdańska w związku ze śmiercią prezydenta Adamowicza… Jeszcze dwa tygodnie nie minęły od tych dramatycznych wydarzeń.  – stwierdził szef resortu kultury. 
– Nie rozmawiamy ani o śmierci, ani o tym, co tam się działo. Nie rozmawiam o słowach tych, moim zdaniem obłąkanych ludzi, którzy oskarżają pana o całe zło tego świata. Ja pana pytam o prostą decyzję budżetową – obiecaliście 7 milionów, daliście  4 – przekonywał Robert Mazurek.

Nie przekonało to jednak jego gościa. Nie będę się do tego ustosunkowywał. Te informacje są nierzetelne – zadeklarował Gliński.

– Nie będziemy o tym rozmawiali. Dziękuję bardzo. Dziękuję panu za rozmowę – dodał po chwili, a następnie odpiął mikrofon i wyszedł ze studia. 

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!