Świat Wiadomości Żydzi

Perfidni Żydzi kpią ze śmierci polskiego wolontariusza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Izraelski portal Haaretz, odnosząc się do ostrzelania przez Izrael konwoju z pomocą humanitarną, ujawnił, że żydowska armia strzelała do niego trzy razy. W ataku zginęło siedem osób, w tym Polak.

Żydzi kpią ze śmierci polskiego wolontariusza. Z doniesień portalu Haaretz wynika, że konwój z pomocą humanitarną, który został wcześniej zgłoszony stronie żydowskiej i ta miała dokładne informacje o jego trasie, został ostrzelany aż trzykrotnie. Do pierwszego ataku doszło, kiedy trzy samochody WCK opuściły składnicę pomocy.

Jak twierdzą media, decyzję o ostrzelaniu konwoju podjął oddział pilnujący trasy transportu pomocy humanitarnej. Kiedy pierwsza rakieta trafiła w samochód, osoby znajdujące się w środku ewakuowały się do pozostałych dwóch pojazdów. Zdołały zgłosić, że zostały zaatakowane swoim przełożonym. Wówczas w ich samochód uderzył drugi pocisk. Gdy podjechał ostatni nieuszkodzony samochód, aby zabrać rannych, trafił weń trzeci pocisk. Zginął kierowca oraz wszystkich sześciu pasażerów.

We wtorek wieczorem szef Dowództwa Południe generał brygady Jaron Finkelman przedstawi szefowi sztabu, generałowi Herciemu Halewi, wyniki wstępnego dochodzenia.

Skrajna prawica i lewica w Polsce atakują dziś Izrael w związku z tragiczną śmiercią w Gazie członków organizacji pomocowej, w tym obywatela Polski. Krzysztof Bosak, wicemarszałek Sejmu RP twierdził, że Izrael popełnia „zbrodnie wojenne” i szkodzi organizacjom pomocowym, aby głodzić niewinnych.

Przypomnę, że to ten sam Busak, który do dziś nie zgodził się na potępienie masakry z 7 października i że członek jego skrajnie prawicowej partii zgasił chanukę gaśnicą, którą zapaliliśmy w parlamencie w Warszawie. Konkluzja: Antysemici zawsze pozostaną antysemici. A Izrael pozostanie żydowskim i demokratycznym państwem, które walczy o swoje istnienie, także z pożytkiem dla całego świata zachodniego.

Co więcej, na żydowskim kanale Telegram “Terroryści z innej perspektywy”, zamieszczono zdjęcie zabitego Polaka z następującym komentarzem: Powiedzmy dzień dobry polskiej szumowinie, która jest teraz razem ze swoimi przodkami, żołnierzami Adolfa Hitlera, głęboko w piecu piekielnym. Plotka głosi, że po jego śmierci nazwisko polskiego nazisty zmieniono na Robert Lewandowski⚽️.

informacje

NASZ KOMENTARZ: Jak widzimy, perfidni Żydzi nie dość, że zamordowali wolontariuszy z premedytacją, atakując ich trzykrotnie, to jeszcze po raz kolejny zasłaniają się walką z “antysemityzmem” i stawiają sprawę zgaszenia kilku świeczek ponad śmierć człowieka, którego dodatkowo porównują z nazistami. Prawda jest taka, że jedynymi, którzy są tutaj naśladowcami Hitlera, są właśnie oni. Na tym świecie nie ma bardziej bezczelnej nacji.

Polecamy również: PILNE! Żydowscy naziści zamordowali w Gazie polskiego wolontariusza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!