Świat Wiadomości Żydzi

PILNE! Żydowscy naziści zamordowali w Gazie polskiego wolontariusza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jose Andres, szef organizacji humanitarnej World Central Kitchen (WCK) ujawnił, że pracownicy jego instytucji zginęli w celowym ataku sił zbrojnych Izraela w Gazie. Żydowska rakieta intencjonalnie uderzyła w samochód, którym poruszali się wolontariusze. Jednym z zabitych jest Polak z Przemyśla, Damian Sobol.

Żydowscy naziści zamordowali w Gazie polskiego wolontariusza. “Jesteśmy świadomi doniesień, że członkowie zespołu World Central Kitchen zginęli w ataku sił Izraela podczas pracy nad wsparciem naszych humanitarnych wysiłków w zakresie dostarczania żywności do Strefy Gazy. To tragedia. Pracownicy pomocy humanitarnej i cywile NIGDY nie powinni być celem. KIEDYKOLWIEK.” – napisała we wpisie na X World Central Kitchen.

O ataku na pracowników organizacji humanitarnej poinformowały też służby medyczne w Strefie Gazy. Według nich, czterej pracownicy World Central Kitchen, którzy zginęli, to obcokrajowcy z Polski, Australii, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

W samochód pracowników World Central Kitchen trafił izraelski pocisk tuż po tym, jak auto przekroczyło granicę północnej Strefy Gazy. Potwierdza to tezę, iż chodzi o świadomy atak ze strony żydowskich nazistów, którzy od dawna, z pełną premedytacją utrudniają niesienie pomocy mieszkańcom  getta w Gazie. O działaniach tych informowały już wielokrotnie organy ONZ. Chodzi o zastraszenie organizacji pomocowych w celu odcięcia pomocy dla palestyńskich cywilów, tak by wyginęli z głodu i chorób. W ten sposób żydowscy naśladowcy Hitlera, chcą przyspieszyć likwidację getta.

naziści

Jak informują media, pracownicy organizacji humanitarnej pomagali w dostarczaniu mieszkańcom getta pomocy, która przybyła kilka godzin wcześniej statkiem z Cypru.

Udostępniony w internecie film pokazuje, jak ratownicy medyczni przewożą ciała do szpitala i okazują paszporty trzech spośród zabitych. Wśród nich jest paszport polski. Na innym wideo widać ciała pięciu zmarłych osób, leżące w szpitalu Al-Aksa w mieście Dajr al-Balah w centrum Strefy Gazy. Mają na sobie strój ochronny z logo organizacji charytatywnej.

Do sprawy odniosło się ministerstwo spraw zagranicznych Australii, które oświadczyło, że stara się potwierdzić doniesienia o śmierci jednego ze swoich  obywateli. “Departament Spraw Zagranicznych i Handlu pilnie stara się potwierdzić doniesienia o śmierci australijskiego pracownika pomocy w Strefie Gazy. Te doniesienia są bardzo niepokojące” – napisano w komunikacie. Jednocześnie premier Australii Anthony Albanese zażądał od Izraela, aby osoby odpowiedzialne za śmierć wolontariuszy poniosły surowe konsekwencje.

– Jesteśmy załamani i głęboko zaniepokojeni atakiem. Pracownicy organizacji humanitarnych muszą być chronieni, ponieważ zapewniają rozpaczliwie potrzebną pomoc, dlatego wzywamy Izrael, aby niezwłocznie zbadał tę sprawę –  oświadczyła z kolei rzeczniczka Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA Adrienne Watson.

Bardzo szybko do sprawy odnieśli się także przedstawiciele nazistowskiego reżimu ze stolicą w Tel Awiwie. “IDF podejmuje szeroko zakrojone wysiłki, aby umożliwić bezpieczne dostarczanie pomocy humanitarnej i ściśle współpracuje z WCK w ich kluczowych wysiłkach na rzecz zapewnienia ludności Strefy Gazy żywności i pomocy humanitarnej” – stwierdzili (jak zwykle przewrotnie) w swoim komunikacie.

Założona w 2010 roku przez znanego amerykańskiego kucharza Jose Andresa World Central Kitchen dostarcza pomoc żywnościową oraz przygotowuje posiłki dla osób potrzebujących. Organizacja podała w zeszłym miesiącu, że wydała w Strefie Gazy ponad 42 miliony posiłków w ciągu 175 dni.

NASZ KOMENTARZ: Składamy najszczersze kondolencje polskiej rodzinie ofiary ataku żydowskich nazistów. Wyrażamy przy tym nadzieję, że śmierć tego bez wątpienia dobrego człowieka sprawi, że Polacy przestaną żyć złudzeniami co do Izraela i przestaną uznawać za zbrodniczy, jedynie reżim putinowski. Na Bliskim Wschodzie działa reżim znacznie gorszy, w prostej linii nazistowski, o czym mówią twarde dane. Żydzi w ciągu kilku miesięcy zamordowali podczas swojej operacji likwidacji getta w Gazie, większą liczbę cywilów, niż Rosjanie przez 2 lata wojny na Ukrainie.

Oczywiście o tym, by w związku z zamordowaniem Polaka, rząd warszawski wezwał na dywanik ambasadora zbrodniczego, żydowskiego reżimu, nie ma co marzyć. Prędzej spodziewajmy się nowego palenia chanukiji.

Polecamy również: Kolejne wyroki w sprawie żydowskiej sekty porywającej dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!