Polska Wiadomości

Paweł Tanajno szydzi z Jana Pawła II

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy wyczytać na portalu rp.pl kandydat na prezydenta Warszawy, Paweł Tanajno, w swoim poście na Facebooku odniósł się do sloganów wyborczych swoich konkurentów. Sparafrazował biblijne słowa i przywołał postać Jana Pawła II.

W jednym ze swoich spotów Prawo i Sprawiedliwość przywołało słowa Jana Pawła II na temat samorządu. Na temat papieża wypowiadał się również Rafał Trzaskowski.

Teraz postać Jana Pawła II przywołał także kandydat na prezydenta Warszawy, Paweł Tanajno. „Bez Jana Pawła nie dojdziesz do proga wyborczego? Zauważyłem, że PIS w spocie o samorządach przywołuje tekst Jana Pawła. Temat Jana Pawła poruszał też Czaskwoski. Co mi pozostaje?” – napisał na swoim facebookowym profilu Tanajno. „I wtedy dał im Hawajską i widział że to było dobre. Idźcie na wybory i poprzyjcie dobrą nowinę. Głosujcie na na Jana Pawła TANAJNO i na listę nr 17 KWW Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska +” – kontynuował.

Tanajno w swoim wpisie podkreślił także, że „jeśli nie pójdziesz w niedzielę na wybory, zasmucisz Jana Pawła i osłabisz dzieło odnowienia ziemi, tej ziemi”.

Do wpisu, kandydat na prezydenta stolicy dołączył grafikę przedstawiającą postać Jana Pawła II w nienaturalnych proporcjach. „PS. Przypomnę że projekt rozszerzenia Jana Pawła został ustalony przez Warszawiaków w internetowym referendum. Ja zawsze uszanuję wolę obywateli wyrażoną w referendum” – dodał.

Paweł Jan Tanajno startuje w wyborach samorządowych w Warszawie z komitetu wyborczego Odkorkujemy Warszawę, RiGCz, Tanajno, Hawajska+.

Co sądzicie o tym pozerze?

Źródło: rp.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!