Wiadomości

Paweł Kukiz zapowiada, iż nie “nie ma opcji” wspólnych z PiS list w wyborach sejmowych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Dochodzą do mnie sygnały z PIS, abym dołączył do Zjednoczonej Prawicy w wyborach jesiennych. Żebym wystartował wraz z K’15 ze wspólnej z PiS listy. Oświadczam- nie ma takiej opcji!  ” – napisał na facebooku Paweł Kukiz.

„Będę do końca walczył o nasze ideały, o Państwo dla Obywateli a nie dla partyjnych karteli, o demokrację, której nigdy nie było i nie ma w Polsce, o obniżanie a nie podwyższanie podatków!… O referenda obligatoryjne dla władzy, o wyższe wynagrodzenia dla Obywateli poprzez odpodatkowanie pracy, o to żebyście to Wy decydowali co zrobić z własnymi pieniędzmi a nie urzędnicy ministerialni, o likwidację synekur partyjnych jak PUP czy powiaty! O PRAWDZIWĄ reformę sądownictwa, poddanie go obywatelskiej kontroli a nie partyjnym naciskom” – dodał lider Kukiz’15.

„Już raz – na samym początku tej kadencji Sejmu – odmówiłem PiSowi wejścia w koalicję. I zdania nie zmienię, bez względu na sondażowe wyniki, bez względu na pokusy partycypacji w podziale łupów.
Nie poddam się NIGDY! Nie oddam Idei, z ktorymi wszedłem do Sejmu. Nie oddam sumienia i obietnicy, że nigdy Was nie zdradzę. Nawet mimo tego, ze przez wielu zostałem zdradzony.” – podkreślił.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!