Wiadomości

Patryk Vega chciałby nakręcić film o… Durczoku

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Patryk Vega co prawda zarzekał się, że nie zamierza już publikować utworów w języku polskim i generalnie w Polsce, ale okazuje się, iż chyba przedwcześnie zakomunikował swoje rozstanie z polską sceną filmową. Jak twierdzi serwis pudelek.pl, filmowiec znalazł na tyle atrakcyjny temat, by wziąć go na warsztat.

Co skłoniło twórcę takich filmów, jak „Botoks”, „Kobiety mafii”, „Miłość, seks i pandemia” czy „Polityka” do zmiany zdania? Według portalu źródłem inspiracji dla twórcy ma być życiorys zmarłego w zeszłym roku Kamila Durczoka.

Patryk Vega ma być zafascynowany byłym dziennikarzem TVN w sensie głównie psychologicznym i socjologicznym. Szczególnie pociągającym w tej historii szczegółem ma być dla filmowca fakt, jak nisko można upaść. Jak podaje portal, Patryk Vega miał się nawet pokusić o określenie zmarłego mianem „postaci z Dostojewskiego”.

„A to wszystko historia jego kariery, wzlotów i upadku na tle blichtru show-biznesu: wielkie pieniądze, ludzie z pierwszych stron gazet, politycy, narkotyki, kobiety, molestowanie, alkohol i płatna miłość – zdradza znajomy artysty” – informuje serwis.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!