Wiadomości

Patrycja Markowska podała smutne wieści na temat ojca

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

To zła wiadomość dla fanów Grzegorza Markowskiego. Okazuje się, że nie będą mieli już zbyt wielu okazji, by zobaczyć go na scenie.

Od dłuższego czasu artysta nie koncertuje regularnie. Córka Markowskiego udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi „Co za tydzień”. W rozmowie wyjawiła, że Grzegorz Markowski niechętnie podchodzi do występów na scenie. Mimo to stara się go motywować. Chce, by pozostawał aktywny. Okazuje się, że doszło przez to między nimi nawet do kłótni.

– To były takie drobne spięcia, ale tak szczerze powiem, że tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł – mówiła Markowska, cytowana przez „Co za tydzień”. – Na najnowszej mojej płycie jest piosenka „Kieszenie”, duet z tatą, i powiedziałam mu: „Słuchaj, nagraliśmy ten kawałek razem, musisz ze mną gdzieś pojechać i zaśpiewać, bo tego wymaga promocja” – dodała.

– Teraz wygląda to tak, że tata nie chce już za bardzo w ogóle śpiewać. Naprawdę uwierzcie mi, że to jest moje wyciąganie go, dzwonienie: „Tata, a może jednak?” i czasem daje się namówić – wyjaśniła artystka.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!