Pablo Morales
Polska Wiadomości

Pablo Morales zdemaskowany. Kim jest hejter PO z Twittera?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak poinformowało TVP Info, doszło do zdemaskowania jednego z najbardziej aktywnych, platformianych hejterów internetowych. Pablo Morales z Twittera okazał się resortowym dzieckiem.

Pablo Morales na Twitterze posiadał bardzo dużą widownię, liczona w dziesiątkach tysięcy obserwujacych. Jego aktywność internetowa polegała na rozsiewaniu dezinformacji oraz nienawiści do członków rządzącej partii PiS oraz jej sympatyków.  Od jakiegoś czasu funkcjonowała grupa, która postanowiła zdemaskować hejtera. Wyniki okazały się zdumiewające, choć nie dla wszystkich.

Okazało się, że za wpisami Pablo Moralesa, stoi Bartosz Kopania, syn… podpułkownika Tomasza Kopani, komunistycznego politruka z Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego.

Poniżej prezentujemy kilka wpisów twitterowych, dotyczących tej demaskacji.

NASZ KOMENTARZ: Fakt, że platformianym hejterem okazał się syn komunistycznego politruka, nie jest jakoś szczególnie zaskakujący. Jego zdemaskwoanie nie znaczy też bynajmniej, że PiS jest partią krystaliczną, czy dbającą o polski interes narodowy. Tam mają dokładnie takich samych ludzi. Na tym właśnie polega dyzmokracja.

Polecamy również: Wojna rosyjsko-ukraińska. Raport z frontu (01.07.2023)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!