Wiadomości

Opowiedział współwięźniowi, jak zgwałcił nieletnią. Ten go zabił, bo… to była jego siostra

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Osadzony Robert Munger zaczął opowiadać ze szczegółami współwięźniowi, jak kiedyś zgwałcił nieletnią dziewczynę – jego siostrę. Chwilę później już nie żył – informuje portal nczas.com, powołując się na nypost.com.

70-letni Munger miał „pecha”. Przed kolegą z celi chciał się „pochwalić”, jak gwałcił nieletnie dziewczyny. Odsiadywał właśnie wyrok 43 lat pozbawienia wolności za przestępstwa seksualne wobec nieletnich.

W pewnym momencie wyszło na jaw, że jedną z ofiar dewianta jest siostra współosadzonego. 26-letni Shane Goldsby nie zdzierżył dłużej opowieści i dosłownie zatłukł 70-latka.

Jak przekazano w akcie oskarżenia, 26-latek najpierw uderzył gwałciciela w potylicę, następnie zadał mu 14 ciosów w twarz, a na koniec kilkukrotnie „przespacerował” się po jego głowie. Do zabójstwa doszło w czerwcu 2020 roku.

– W głowie kotłowało mi się wiele myśli. W tamtym momencie nie byłem stabilny emocjonalnie. On wciąż mówił o zdjęciach i filmach, na których robił te rzeczy. To wszystko we mnie narastało – mówił 26-latek.

Sąd nie znalazł jednak okoliczności łagodzących i skazał właśnie 26-letniego Goldsby’ego na 25 lat więzienia. Wcześniej mężczyzna siedział za kradzież policyjnego radiowozu i zaatakowanie policjanta.

Zabójca pedofila na koniec wyraził skruchę i przeprosił rodzinę zamordowanego.

– Nie potrafię sobie wyobrazić, jak by to było stracić w ten sposób ukochaną osobę. Mam nadzieję, że zdołacie podnieść się z tego, co zrobiłem – powiedział.

Władze więzienne, w którym doszło do zabójstwa, zapewniają, że nie miały pojęcia o możliwym związku pomiędzy dwoma przestępcami. Gdyby pojęcie miały, to nie osadziliby ich w jednej celi.

Źródło: nypost.com, nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!