Polska Wiadomości

Opolski sąd ukarał pro liferów za zorganizowanie antyaborcyjnej pikiety

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal dzienniknarodowy.pl, Sąd Rejonowy w Opolu przychylił się do zdania oskarżyciela posiłkowego ( członka partii Razem, Michała Sorgowickiego) i wyznaczył karę grzywny w wysokości 2 tysięcy złotych dla każdej z osób biorących udział w pikietach pro-life pod opolskim Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu, które miały miejsce : 08 IV 2017 oraz 20 X 2017r. Partii Razem nie spodobały się banery ukazujące prawdę na temat aborcji. Jak zapowiada pełnomocnik oskarżonych – będzie odwołanie od wyroku sądu.

Kolejni członkowie fundacji otrzymali już od jak zawsze „aktywnej” policji pouczenia i zarzutu z tego samego paragrafu za to samo. Otuchy oskarżonym dodaje fakt iż opolska policja jest wśród mieszkańców Opola powszechnie znienawidzona i nieszanowana.

Jak zauważa portal dziennianarodowy.pl, wyrok ten stanowi groźny precedens w polskim orzecznictwie. Po raz pierwszy za pomocą kary grzywny podjęto próbę zakneblowania obrońców życia, pokazując jednocześni iż prawda , wolność słowa i przekonań, to martwy zapis w Konstytucji i innych aktach prawnych. Powołując się na ten haniebny wyrok lewicowo-liberalni, a także w pełni dyspozycyjni totalnej opozycji sędziowie będą mogli odtąd torpedować i niszczyć bezkarnie polski ruch Pro-Life.

Kazus ten stanowi niekwestionowane zagrożenia dla całego funkcjonowania mechanizmów obrony ludzkiego życia w Polsce.

Niestety jak widćc lewicowe układy w polskich sądach wciąż mają się dobrze? A co Wy o tym sądzicie?

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!