Wiadomości

Operator TVP: “Jesteś skur**synem”. Jest oświadczenie stacji /film/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak czytamy na portalu tysol.pl, do sieci trafiło kontrowersyjne nagranie, na którym operator TVP w wulgarny sposób przed siedzibą stacji krzyczał na rowerzystę. Biuro prasowe TVP wydało oświadczenie w tej sprawie.

Na Twitterze krąży filmik, na którym mężczyzna z kamerą na statywie wulgarnie wyzywa osobę na rowerze. “Ja jestem Polakiem, a ty jesteś skur******m, Sowietem albo Niemcem jeb***m. Idź zwal konia, tam pod TVN” – mówił operator Telewizji Polskiej z oddziału regionalnego w Warszawie.

Biuro prasowe TVP odniosło się do incydentu. W rozmowie z portalem Press.pl wyjaśniono, że nagranie pokazuje “tylko wyselekcjonowaną część zdarzenia w postaci odpowiedzi współpracownika TVP, pomijając jego początek i tym samym przyczynę”.

“Z uzyskanych wyjaśnień wynika, że zarejestrowana reakcja naszego współpracownika była emocjonalna, gdyż została sprowokowana obelgami ze strony autora nagrania. Do dokonania pełnej oceny zdarzenia niezbędne jest przeanalizowanie nagrania całości zdarzenia, a nie tylko jego wybranego fragmentu” – przekazało serwisowi Press.pl biuro prasowe TVP.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!