Wiadomości

Operator TVP dotkliwie pobity w Gdyni. Miał to zrobić syn Ryszarda Krauze

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Około 30 minut temu, w Gdańsku, syn Krauzego zwany “Małym Księciem Trójmiasta” zaatakował operatora kamery TVP, przewrócił na ziemię i kopał. Na miejsce przyjechała policja, wg moich informatorów z Gdańska – dziennikarz pojechał na badania do szpitala” – napisał red. Wojciech Wybranowski na twitterze.

„Jedna poprawka – informacja z Gdanska, ale zdarzenie mialo miejsce w Gdyni ” – dodał po pewnym czasie,

„Pobicie dziennikarza TVP przed domem Ryszarda Krauzego. Na tę chwilę policja nie stwierdza jednoznacznie, kto jest sprawcą pobicia. Trwają czynności, policja ustala okoliczności zdarzenia. Trzymamy rękę na pulsie, będziemy informować co dalej” – napisał z kolei Artur Ceyrowski, dziennikarz Stefczyk.info, wPolityce i Sieci.

Jak informuje Wirtualna Polska, do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Gdyni w pobliżu luksusowej posiadłości Ryszarda Krauze, zatrzymanego tego dnia przez CBA. Dziennikarze Telewizji Polskiej realizowali tam materiał o zatrzymaniu i śledztwie prokuratury. Już po zakończeniu prac nad materiałem, kiedy ekipa dziennikarska kończyła demontaż sprzętu z willi wybiegł syn Ryszarda Krauzego – Aleksander Krauze zwany też “Małym Księciem Trójmiasta” i wdał się w ostrą dyskusję z operatorem kamery TVP. W pewnym momencie przewrócił też kamerę i zaatakował operatora przewracając go na ziemię. Leżącego mężczyznę kopnął kilka razy m.in. w głowę.

/wp.pl, twitter/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!