Wiadomości

ONZ pracuje nad zatwierdzeniem nowej kategorii płci w konwencji o zbrodniach przeciwko ludzkości

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

ONZ pracuje nad zatwierdzeniem nowej kategorii płci w konwencji o zbrodniach przeciwko ludzkości. Czy w międzynarodowym prawie karnym powstanie nowa kategoria ofiar: prześladowanych z powodu płci definiowanej w duchu ideologii gender? – informuje „Nasz Dziennik”.

Jak informuje „Nasz Dziennik”, ONZ może zatwierdzić nową kategorię płci w konwencji dotyczącej zbrodni przeciwko ludzkości. Może to oznaczać powstanie w międzynarodowym prawie karnym nowej kategorii ofiar: prześladowanych z powodu płci definiowanej w duchu ideologii gender.

– Jest to kolejny przykład kolonizacji dalszych obszarów prawa przez zwolenników ideologii gender, która służy daleko idącej inżynierii społecznej. Forsuje się tę agendę w ramach ONZ na wielu płaszczyznach, i to jest jeden z przykładów – zauważa w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” poseł PiS Bartłomiej Wróblewski.

Zgodnie z założeniami traktat miał wpasowywać się w postanowienia Statutu Rzymskiego Międzynarodowego Trybunału Karnego z 1998 roku, gdyż to trybunał ściga i wymierza kary za zbrodnie ludobójstwa, wojenne i przeciwko ludzkości.

Więcej:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!