Wiadomości

Ojciec Alfiego Evansa wydał oświadczenie – jest porozumienie ze szpitalem?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ojciec Alfiego Evansa, którego lekarze za zgodą sądu odłączyli od aparatury podtrzymującej życie, najwyraźniej doszedł do porozumienia z kierownictwem szpitala, czego efektem zdaje się być wydane przez niego oświadczenie.

„Nasze życie zostało wywrócone do góry nogami przez intensywne skupienie się na Alfie i jego sytuacji. Nasza mała rodzina wraz z Alder Hey znalazła się centrum uwagi wielu ludzi na całym świecie, co sprawiło, że ​​nie byliśmy w stanie żyć tak, jak byśmy chcieli” – napisał Tom Evans.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni i doceniamy wsparcie, jakie otrzymaliśmy z całego świata, w tym od naszych włoskich i polskich sympatyków, którzy poświęcili swój czas i wsparcie naszej niesamowitej walce. Teraz prosimy was o powrót do codziennego życia, byście pozwolili mi, Kate i Alder Hey, zbudować relacje, zbudować most i przejść przez niego” – pisał dalej ojciec Alfiego.

„Chcemy również podziękować personelowi Alder Hey każdego szczebla za godną postawę i profesjonalizm w okresie, który musiał być dla niego niesamowicie trudny. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z napięć, jakie ostatnie wydarzenia nałożyły na nas wszystkich, a teraz pragniemy prywatności dla wszystkich zainteresowanych” – podkreślił.

„W interesach Alfie będziemy pracować z jego zespołem leczącym nad planem, który zapewni naszemu chłopcu godność i komfort, jakiego potrzebuje” – zakończył Tom Evans, dodając, że nie będzie już wydawał żadnych oświadczeń.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!