Wiadomości

Ojciec 4 dzieci: “Jestem zbulwersowany tym co robi prezydent Trzaskowski”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Sejmie RP odbyła się konferencja prasowa liderów Koalicji Propolskiej (KORWiN, Liroy, Braun, Ruch Narodowy). Wzięli w niej udział:

Jacek Wilk (Poseł na Sejm RP, Partia KORWiN)
Robert Winnicki (Poseł na Sejm RP, Ruch Narodowy)
Kaja Godek (Fundacja Życie i Rodzina)

Konferencja odnosiła się do podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT, która w swoich założeniach promuje idee tolerancji wobec osób homoseksualnych na terenie Warszawy. Na początek głos zabrały osoby żywo zainteresowane problemem.

Mariusz Krogulski (ojciec 4 dzieci) – Jestem ojcem czwórki dzieci. Trójka uczęszcza do szkoły podstawowej w Warszawie. Jestem zbulwersowany tym co robi prezydent Trzaskowski. Odbieram to jako zamach na moje prawo jako rodzica. Mam prawo wychowywać moje dzieci zgodnie z moim światopoglądem i moimi przekonaniami. Pan Trzaskowski z butami wchodzi w życie rodzinne. Szkoła nie jest od indoktrynacji seksualnej, ale od pomocy w wychowaniu rodzicom, żeby można było te dzieci przygotować do pełnienia ról w społeczeństwie, do budowania postaw obywatelskich.

Maksym Berger (uczeń pierwszej klasy jednego z warszawskich liceów) – Jako jeden z uczniów chciałbym wyrazić sprzeciw wobec edukacji antydyskryminacyjnej, która jest obowiązkowa. W rzeczywistości jest to promowanie ideologii LGBT w z założeniu neutralnych światopoglądowo placówkach, jakimi są szkoły publiczne. To rodzice i ich dzieci powinni decydować, czy ci drudzy biorą udział w takich zajęciach. Poruszają one bardzo intymne dla młodego człowieka sprawy. Wielu z uczniów chciałoby pozostawić to w sferze własnej prywatności.

Jacek Wilk – To co się dzieje jest wkraczaniem do szkół polityki. Szkoła nie jest miejscem polityki i tym nie powinna nigdy być! (…) Jako prawnik chciałbym także przypomnieć, że tworzenie przywilejów dla określonych grup właśnie powoduje dyskryminacje innych grup. Z punktu widzenia prawa każdy powinien być równy wobec tego prawa, i nie powinna mieć dla niego znaczenia żadna jego cecha osobista, taka jak upodobania seksualne. Równie dobrze moglibyśmy tworzyć specjalne przepisy dla wysokich, grubych, chudych. – na koniec poseł odniósł się do pomysłu wprowadzenia do szkół „latarnika”, który zajmowałby się osobami LGBT – On będzie niczym innym jak komisarzem ludowym , strzegącym zasad ideologii. To jest sięganie do czasów słusznie minionych.

Kaja Godek – To z czym mamy do czynienia obecnie w Warszawie jest fragmentem agresywnej ofensywy środowisk homoseksualnych, które w każdy możliwy sposób chcą realizować swoje postulaty polityczne i chcą to robić również na naszych dzieciach. (…) Standardy Światowej Organizacji Zdrowia, wobec których prowadzone mają być zajęcia z tolerancji w warszawskich szkołach nie mają nic wspólnego ze zdrowiem. Przewidują one seksualizacje dzieci oraz oswajanie ich z perwersją i wynaturzeniami od najmłodszych lat. Dzisiaj powinniśmy spojrzeć na to, że Ministerstwo Edukacji Narodowej w ogóle nie reaguje. To MEN nadzoruje kuratoria, i to one są odpowiedzialne za nadzór nad placówkami oświatowymi. Dlatego dzisiaj pytamy Panią Minister Zalewską jaka będzie reakcja ministerstwa? Wnosimy o zlecenie kontroli postulatów kar w warszawskich szkołach i wdrożenie środków, które uniemożliwią wdrażanie demoralizacji i ideologizacji. Na stronie petycje.pl opublikowaliśmy apel do Pani minister Zalewskiej.

Robert Winnicki – Mamy do czynienia z szeroką akcją deprawacji dzieci i młodzieży. W tej akcji uczestniczy prezydent Trzaskowski. Na taką akcje przyzwala MEN. – poseł zauważył, że cały projekt będzie opłacany z podatków mieszkańców Warszawy – Zabieramy też głos jako podatnicy. Namawiam wszystkich rodziców, żeby jasno oświadczyli „nie chcemy płacić podatków na miasto, które deprawuje naszą młodzież”. – na końcu wezwał również kościół do zabrania głosu w tej sprawie.

Prosimy o informowanie w swoich przekazach o tym, że zawiązała się Koalicja Propolska (nazwa robocza), którą tworzą KORWiN, Liroy, Braun, Ruch Narodowy. W takim (być może jeszcze większym) składzie będziemy kandydować w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!