Wiadomości

Odnaleziono ciało zaginionej 18-letniej Magdaleny. Zatrzymano zabójcę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Poszukiwana od tygodnia 18-letnia Magdalena ze Świńca w województwie zachodnipomorskim nie żyje. To jej ciało odnaleziono wczoraj w lesie w pobliżu tej miejscowości. Dziewczyna została zgwałcona i zamordowana – ustaliła dziennikarka RMF FM Aneta Łuczkowska.

18-letnia Magdalena M. była poszukiwana od poniedziałku, 24 maja. Pojechała skuterem z rodzinnego Świńca na zakupy do Kamienia Pomorskiego. Koło sklepu znaleziono jej porzucony skuter.

Poszukiwania dziewczyny trwały kilka dni. Jej ciało udało się odnaleźć dopiero w niedzielę w okolicznym lesie, w rejonie, gdzie po raz ostatni logował się telefon dziewczyny.

W sprawie jest już pierwszy zatrzymany. To 29-letni Dawid J. Poszukiwana 18-latka była z nim widziana po raz ostatni. Nagranie z monitoringu pokazało, że dziewczyna wsiadła do samochodu zatrzymanego 29-latka.

Dawid J. był już przesłuchiwany w związku z zaginięciem 18-latki, ale zaprzeczył, że miał z tym coś wspólnego.

Według nieoficjalnych ustaleń RMF FM sprawca zgwałcił, a następnie udusił nastolatkę.

Zatrzymany 29-latek był wcześniej karany za podobne przestępstwa. Jak podaje Onet, w 2006 roku, gdy miał zaledwie 14 lat, trafił do poprawczaka za zgwałcenie i uduszenie koleżanki ze szkoły. Mając 18 lat trafił do więzienia na kolejne dwa lata za próbę zgwałcenia kobiety.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!