Wiadomości

Ochojska znów pluje jadem. Pokłady żółci zdają się być w niej nieprzebrane

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Janina Ochojska po raz kolejny potwierdza tezę, iż uczynić działalność charytatywną sposobem na wygodne i dostatnie życie mogą tylko osoby pozbawione jakiejkolwiek wrażliwości. Po raz kolejny dała popis nienawiści, którą z jakichś sobie znanych powodów kieruje w stronę ludzi, którzy ofiarnie strzegą naszej granicy.

Tym razem Ochojska udostępniła na twitterze informację, że Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uchylił postanowienia Straży Granicznej o nakazaniu opuszczenia terytorium Polski przez Jemeńczyka i Irakijczyka, zatrzymanych jesienią na pograniczu polsko-białoruskim.

“Łapanki i wywózki to codzienność na granicy białorusko-polskiej. Mi to jednak przypomina działania nazistów i bolszewików. Co na to odpowiedzialni ministrowie Kamiński i Wąsik?” – wściekle atakowała przy okazji Ochojska, dodając, że zapora postawiona na granicy nie spełnia swoich zadań, a kolejni migranci bez trudu ją omijają.

“Mur budowany za 1,6 mld zł nie jest w stanie zatrzymać ludzi, którzy ratują życie swoje i swoich rodzin” – napisała z iście goebbelsowską przewrotnością Ochojska. Oczywiście, ona wie doskonale, że ci ludzie forsują polsko-białoruską bynajmniej nie po to, by ratować czyjeś życie. Ochojska to wie, ale ona jest ostatnią, która brzydziłaby się kłamstwem. Wręcz zdaje się nim upajać, zwłaszcza gdy przy okazji może komuś dokuczyć, kogoś zranić…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!