Wiadomości

Obrzydliwy atak na Kamila Stocha w “Wyborczej’

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na łamach „Wyborczej” pojawił się obszerny artykuł Wojciecha Kuczoka: „W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe “Wymię ojca” będzie poprzedzało każdy dojazd do progu ”.

„Sportowcy manifestujący wiarę podczas transmitowanych zawodów obrażają moje uczucia ateistyczne, choć mniej mnie drażnią tacy, którzy po odniesionym sukcesie dziękują Bogu, niż ci, którzy wzywają go na pomoc przed startem. Skoczek, który pół roku temu miażdżył rywali jeszcze bezlitośniej, niż czyni to obecnie Kamil Stoch, nie powinien się zachowywać jak pan Zenek z aerofobią, który umiera ze strachu w kołującym aeroplanie. Mateczko Boska, jak się nie przeżegnam, to spadniemy. A przecież Bóg nie ogląda skoków narciarskich – od kiedy istnieje TV Trwam, nie przełącza na inne kanały” – wylewa swoje żale na łamach „Wyborczej” Wojciech Kuczok.

Portal niezalezna.pl przypomina, że autor powyższych dywagacji zasłynął m.in. tym, iż został został członkiem honorowego komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi 2010 roku oraz przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku. Prywatnie jest mężem Agaty Passent, córki komunistycznego propagandysty.

/niezalezna.pl, wyborcza.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!