Islam Świat Wiadomości

Obrzydliwe muzułmanki wysmarowały budynek odchodami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na Tik Toku opublikowano materiał pochodzący z ukrytej kamery. Przedstawia on dwie kobiety, matkę i córkę, które dokonały aktu wandalizmu na jednym z budynków.

Muzułmanki posmarowały kałem hinduski budynek. Do zdarzenia doszło w Australii, gdzie mieszka zarówno spora mniejszość muzułmańska, jak też hinduska.

Nie jest tajemnicą, że muzułmanie nie znoszą się z hindusami. Chodzi zarówno o kwestie religijne jak też ciagnący się latami konflikt graniczny pomiędzy Indiami i Pakistanem.

Na nagraniu widzimy jak dwie muzułmanki z sąsiedztwa kładą przed wejściem do hinduskiego budynku zużyte podpaski i nasączone moczem chusteczki. Druga scena pokazuje jak smarują drzwi odchodami. Czynności tych dokonują gołymi rękami.

Według twórcy filmu, podpaskę założono na przedmiot zwany Shiva Linga, który ma dla hindusów znaczenie religijne. Shiva Linga to tzw. “Pierwotne Kosmiczne Jajo” z którego w hinduskich wierzeniach powstał wszechświat i wszystkie stworzenia.

NASZ KOMENTARZ: Obrzydliwe sceny uwiecznione na nagraniu ukazują jak w praktyce wygląda ubogacenie kulturowe Australii przez imigrantów z azjatyckich krajów. M.in. dlatego nie chcemy tych barbarzyńców w Polsce.

Polecamy również: Ruszyła zrzutka na walkę z OMZRiK i Konradem Dulkowskim

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!