Wiadomości

Obrzydliwa prowokacja – marsz środowisk LGBT na Jasną Górę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

8 lipca marsz pod hasłem „Solidarność naszą bronią, homofoby niech się gonią” dotrze aż pod Jasną Górę. Władze miasta wydały zgodę. – Te środowiska są wredne, nie walczą o żadną wolność, bo ją mają, nie walczą o równość, bo wszyscy są równi wobec prawa – komentował na antenie TVP Info Wojciech Cejrowski.

– Zboczeńcy, chorzy psychicznie, kulawi, Cejrowski – wszyscy są równi wobec prawa. Oni też. Jest jednak pewna granica, skoro są to miejsca pielgrzymkowe, religijne – zaznaczał Cejrowski. – To wredne szatańskie judzenie, żeby wśród ludzi powstawały konflikty – ocenił.

Organizatorzy I Marszu Równości w Częstochowie poinformowali na Facebooku, że wydarzenie odbędzie się w niedzielę 8 lipca o godz. 11.00, a pochód przejdzie od placu Daszyńskiego do końca III Alei Najświętszej Maryi Panny (centralna aleja w Częstochowie). Zaraz po rozwiązaniu zgromadzenia uczestnicy chcą wziąć udział w stacjonarnej manifestacji tuż pod klasztorem na Jasnej Górze.

Szykuje się w związku z tym obrona Jasnej Góry – planowana jest organizacja na tej trasie kilkunastu małych pikiet i przemarszów. Wśród organizatorów kontrmanifestacji są m.in. Młodzież Wszechpolska i ONR.

/Do Rzeczy/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!