Wiadomości

Obrzydliwa akcja lewactwa – “Kryłem pedofilów” na pomnikach Jana Pawła II

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Grupy antykościelnych zwyrodnialców opublikowali na Facebooku zdjęcia, dokumentujące znieważanie przez nich pomników św. Jana Pawła II. W Warszawie, Łodzi i Wrocławiu na wizerunku papieża Polaka umieszczono szarfy z napisem „Kryłem pedofilów”, dając w ten sposób upust swej nienawiści do najwspanialszego z Polaków.

Pretekstem do tejże obrzydliwej „akcji” był artykuł w „Gazecie Wyborczej” o nieżyjącym od dziesięciu lat księdzu prałacie Henryku Jankowskim. Oszalałych z nienawiści do Kościoła antyklerykałów, oczywiście, nie interesuje wyjaśnienie oskarżeń, które tam się pojawiły, nie obchodzi ich, czy mają one cokolwiek wspólnego z prawdą. To nie ma dla nich żadnego znaczenia. Zasada domniemania niewinności tu nie obowiązuje.

Po prostu postanowili po raz kolejny dać upust swej nienawiści. Przy czym nie przypadkiem ich atak wymierzony był w pomniki papieża Jana Pawła II. Im bowiem wcale nie przeszkadza obecność grzechu w Kościele, nie przeszkadzają im grzechy, których dopuszczają się wierni, a także księża. Oni nienawidzą świętości…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!